Chat

Canlı Sohbet Yabancı, Canlı Sohbet Türkiye

Özellikle bunalmış olabileceğim zamanlar oluyor ve her şey daha fazla çaba gibi görünüyor. 

Düşüncemi yavaşlatmama konusunda gerçekten mücadele ettim.

Bazen bu tekrarlayan olumsuz düşüncelere, duygulara ve davranışlara dönüşür.

Karışıklık ve problemlerden ‘kendi yolunuzu düşünmeye’ çalışmak çok yorucu, sık sık bunaldım ve kapanıp saklanmak istiyorum.

Aktif olmak

Güven oluşturmamı ve kafamdaki konuşmayı azaltmamı sağlayan şey grup ortamında aktif olmak.

Yerel topluluk salonumda Zumba derslerine girmeye başladım. Eğitmen enerjik ve neşeliydi, çok geçmeden bu sınıfları kafamda daha hafif bir yük bırakarak ve enerjili ve daha fazla kontrol altında hissetmeye başladım.

Yıllar boyunca, küçük grup kişisel antrenman dersleri, hip hop dersleri, devre spor dersleri, Pilates dersleri, yoga, kettlebells ve trx yaptım.

Paylaşılan enerji

Deneyimlerime göre, eğitmenler ve diğer sınıf üyeleri enerjilerini paylaşıyor ve sizi yükseltiyor. Bu ortamda sosyalleşme ve yargılayıcı olmayan bir ortamda birlikte egzersiz yapma, kendine güveniniz ve stres düzeyiniz için çok iyileştirici bir şey var.

Bir egzersiz sınıfında insanların yanında olmayı seviyorum, bir egzersizin ortasındayken pes etmek için verilen bu iç mücadelenin üstesinden gelmeyi seviyorum.

Sakinlik yaratmak

Spor salonuna yaptığım bir yolculuktan sonra daha sakin ve kendime daha çok güveniyorum. Zihnimi sıfırlar ve biraz daha yavaş düşünmeme ve daha açık fikirli olmamı sağlayacak şekilde vücudumu sakinleştirir.

Sağlık ve fitness sektörüne katılan bazı harika ve şefkatli eğitmenler vardır. Birçoğu benimle iyi arkadaş oldular.

Zihinsel formda çalışmak

Zihinsel zindelik uygun bir hareket veya hareket türü olmadan bence imkansızdır.

Spor salonuna gidip biraz rahatsızlık yaşayarak, kendime daha fazla güvenmeyi ve yaşamın iniş ve çıkışlarıyla başa çıkma yeteneğime inanmayı öğrendim.

Böylece kafamdan çıkmak ve ruminasyondan vazgeçmek için aktif oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir