Chat

Gabile Sohbet, Gabile Sohbet Mobil

17 yaşındayken depresyon teşhisi kondu. Zihinsel hastalığı olan insanlar için kendi köyümde olduğu toplum temelli bir program hakkında öğrendiğim kadar 22 değildi. sohbet / chat / mobil sohbet

İnsanlara bundan bahsetmek istiyorum, çünkü yakınınızda bir de olabileceğini asla bilemezsiniz. Ulusal Öğrenme Ağı ile Focus adlı bir yıl süren bir program. Eylül 2017’den beri Cork’ta küçük bir kasabada birine katılıyorum.

Evden çıkmak

Odak bana hayal edebileceğimden daha fazla yardımcı oldu, şimdi haftanın en az 5 günü evden çıktım, arkadaşlıklar kurdum, bana kendim hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sağladım, örgü ördüm ve sanat ile başladım gece dersleri ve staj yapmaya başladım. Üzerinde kimseyi satmak ve satmak istemiyorum, ancak daha fazla yerelleştirilmiş destek veya sabah kalkmak için bir sebep arıyorsanız, onları aramanızı tavsiye ederim.

Bir rutine geri dönme

Size sunabilecekleri QQI kursları, sağlayabilecekleri finansman ve destekleri, sahip oldukları eğitim ve istihdam önerileri gibi birçok fayda var, ancak en çok değer bulduğum şey beni geri getirdiğim rutin ve benim aldığım sosyalleşme oldu. Benim gibi insanların etrafında olmak, tamam, kimseyle en iyi olamayabilirim ama daha az yalıtılmış ve yalnız hissetmek için bir basamak taşı olabilir. Evet, söyleyecek başka bir şeyim yok, belki kontrol edin: 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


chat